Kontakt
biuro i produkcja

 

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym,
produkcyjnym i dystrybucyjnym.

CZORA Sp. z o.o. Sp. k.

 

 

Siedziba firmy
i zakład produkcyjny

 

ul. Energetyków 3
45-920 Opole
Polska

Zapraszamy do kontaktu

poniedziałek–piątek 7:00–15:00

REGON: 365681394
NIP: 9910507290
KRS: 0000643039

Konto PLN: 70 1050 1504 1000 0090 3106 9256 ING Bank Śląski
Konto EUR: PL48 1050 1504 1000 0090 3106 9264 ING Bank Śląski

Dział sprzedaży

Realizacja zamówień

Mateusz Prudlo
Specjalista ds. Handlowych

 

m.prudlo@czora.eu
tel. +48 666 374 704

Anna Bilska
Specjalista ds. Handlowych

 

a.bilska@czora.eu
tel. +48 698 190 908

Patryk Czora
Obsługa Kluczowych Klientów

 

p.czora@czora.eu
tel. +48 77 402 35 76

Realizacja zamówień cięcia laserowego

 

laser@czora.eu
tel. +48 698 190 908

Dział projektowo-produkcyjny

Wojciech Olender
Dyrektor Zakładu

 

w.olender@czora.eu
tel. +48 519 189 669

Andrzej Tkocz
Kierownik Produkcji

 

a.tkocz@czora.eu
tel. +48 666 395 466

Piotr Buczkowski
Kierownik działu laser

 

p.buczkowski@czora.eu
tel. +48 692 84 90 90

Michał Słychań
Koordynator Produkcji

 

m.slychan@czora.eu
tel. +48 604 916 005

Andrzej Jeger
Koordynator Produkcji

 

a.jeger@czora.eu
tel. +48 502 231 716

Krzysztof Jeger
Koordynator Produkcji

 

k.jeger@czora.eu
tel. +48 503 056 414

Dział administracyjno-finansowy

Katarzyna Dendera
Dyrektor Administracyjno-Finansowy

 

kdendera@czora.eu
tel. +48 601 824 102

Tomasz Mazurkiewicz
Specjalista ds. Księgowości

 

t.mazurkiewicz@czora.eu
tel. +48 77 402 35 76 wew. 21

Agata Paluch
Pracownik Administracji

 

a.paluch@czora.eu
tel. +48 77 402 35 76

Zarząd

Patryk Czora
Prezes Zarządu

Wojciech Olender

Katarzyna Dendera