Kontakt
biuro i produkcja

 

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym,
produkcyjnym i dystrybucyjnym.

Czora spawanie Opole

CZORA Sp. z o.o. Sp. k.

 

 

Siedziba firmy
i zakład produkcyjny

 

ul. Energetyków 3
45-920 Opole
Polska

Zapraszamy do kontaktu

poniedziałek–piątek 7:00–15:00

REGON: 365681394
NIP: 9910507290
KRS: 0000643039

Konto PLN: 70 1050 1504 1000 0090 3106 9256 ING Bank Śląski
Konto EUR: PL48 1050 1504 1000 0090 3106 9264 ING Bank Śląski

Czora spawanie Opole

Dział sprzedaży

Realizacja zamówień

Dariusz Pampuch
Przedstawiciel handlowy

 

d.pampuch@czora.eu
tel. +48 662 271 840

Mateusz Prudlo
Specjalista ds. Handlowych

 

m.prudlo@czora.eu
tel. +48 666 374 704

Rafał Ratuszny
Specjalista ds. Handlowych

 

r.ratuszny@czora.eu
tel. +48 788 762 626

Piotr Buczkowski
Realizacja zamówień cięcia laserowego

 

laser@czora.eu
p.buczkowski@czora.eu
tel. +48 698 190 908

Tomasz Biegarczyk
Realizacja zamówień cynkowania galwanicznego

 

galwan@czora.eu
tel:+48 532 918 027

Dział administracyjno-finansowy

Katarzyna Dendera
Dyrektor Administracyjno-Finansowy

 

kdendera@czora.eu

Tomasz Mazurkiewicz
Specjalista ds. Księgowości

 

t.mazurkiewicz@czora.eu
tel. +48 77 402 35 76

Adriana Zdzuj
Pracownik Administracji

 

a.zdzuj@czora.eu
tel. +48 77 402 35 76